Vítejte,

jsme rádi, že jste projevili zájem o naší chovatelskou stanici MAPERO. Zabýváme se chovem chodského psa.

 

Naše fenka ASTA MATOMICCO byla původně koupena jen pro radost, ale tak nás okouzlila její zlatá povaha a krása, že jsme se rozhodli,pokusit se o její uchovnění. Povedlo se,a dnes má Asta za sebou tři úspěšné vrhy. Z vhu B jsme si nechali jednu fenku. A tím se naše rodina rozrostla o BRITU MAPERO, které  říkáme Rita :-). 

Anketa

Proč jste navštívili tyto stránky?

Chci koupit štěně chodského psa. (110)
68%

Mám rád/a chodské psy. (43)
27%

Narazil/a jsem na tyto stránky náhodně. (9)
6%

Celkový počet hlasů: 162

Zde můžete diskutovat o všem co se týká chodských psů.

štenatko fenka 2mesačna nemecky ovčak černohneda očkovana zdrava velka bouda velky obojek

Datum: 06.07.2019 | Vložil: Anička Durková

zdarma štenatko fenku nemeckeho vlčaka černohneda velka bouda velky obojek očkovana zdrava zdarma potraviny zdarma misky atd jmeno pro štenatko dopravou zdarma zdarma všechno.Anička Durková archa 142beskydska Novy Jičín 74101

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

Datum: 03.06.2018 | Vložil: AlbertKet

The prostate related is a vital a part of a male's reproductive :. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The prostate gland is situated just before the rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it will always be very uncomfortable and inconvenient for the patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer.Prostate infection, also known as prostatitis, is easily the most common prostate-related overuse injury in men younger than 55 years old. Infections in the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common coming from all forms of prostate infection. It is due to bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is a condition connected with a particular defect inside the gland along with the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be due to trauma to the urinary tract or by infections via other areas with the body. A patient may go through testicular pain, back pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal of the prostate defect followed by making use antibiotics and NSAIDs to treat the inflammation.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not even to create the sources of these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and heavy lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate weight loss program is important. These are some from the steps you can take and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for health and wellness and will also also maintain the urinary track clean.

2. Some studies suggest that a couple of ejaculations weekly will assist you to prevent prostate type of cancer.

3. Eat steak without excess. It has been shown that consuming over four meals of beef weekly will raise the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most significant measure to take to make sure a wholesome prostate is always to go for regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you must opt for prostate examination at least a year.

John

Datum: 11.11.2016 | Vložil: Smithf689

Rattling nice pattern and good subject matter, hardly anything else we need D. dgeeadfgafkckffa

Je to kliďas

Datum: 13.08.2012 | Vložil: Sirda

..děti ho můžou tahat za uši, píchnout do oka :) , sednout si na něj šáhnout mu do pusy....a ten hafan děcko jen olízne a usměje se :D

proč choďáček?

Datum: 07.02.2012 | Vložil: Lucie M.

Mě se líbí jejich nekonfliktní povaha, vztah k dětem a také je to dobrý hlídač, a samozřejmě jejich krása. A snad nemám jedinou zápornou věc, která by se mi na tomto plemeni nelíbila.

Co se vám líbí na chodských psech?

Datum: 05.01.2012 | Vložil: Lucie

Mně osobně se na nich líbí, ta jejich houževnatost, hravost a jaký mají krásný vztah k dětem. Samozřejmě jsou krásní, ale to je většina plemen. A co se na chodských psech líbí vám?

Přidat nový příspěvek

Novinky

Štěňátka nemáme

26.05.2015 19:48
Štěňátka  nemáme...Rita začala předčasně rodit,..po urychlené návštěvě veterináře jsme bohužel zjistili, že ani jedno štěně nežije,a že budeme hlavně bojovat o zdraví Rity. Po týdnu injekcí,probdělých nocí a denních kontrol u veterináře,snad můžu opatrně konstatovat,že jsme z nejhoršího...

Výstavy našich Céček

10.05.2015 18:44
25.dubna se Cliff Mapero zůčastnil MV v Českých Budějovicích. Ve třídě mladých si vyběhal V1,CAJC!!! 8.května na KV Staňkov,získala Carmen Dora Mapero,v mezitřídě, ocenění V1,VT!!! Majitelům gratuluji a děkuji!!!

KONTROLNÍ SONO

10.05.2015 18:40
4.5.jsme byly s Ritou na kontrolním sonu.Vypadá to,že prcků bude míň,než jsme předpokládali. Veterinář našel 4,tak uvidíme.

Woren Bryvilsar

01.05.2015 21:41

BŘEZOST POTVRZENA

01.05.2015 21:13
15.4.jsme se rozjely na sono,a tam nám veterinář potvrdil že je Rita březí. Bylo vidět šest miminek. 4.5.pojedeme ještě na kontrolní sono a pak už se budeme připravovat na porod, který by měl být kolem 23.5.

MÁME NAKRYTO!!!

01.05.2015 21:04
Dlouho jsem vybírala pro Ritu toho správného ženicha..nakonec jsem se rozhodla pro krásného Worena Bryvilsara. Je to pracovně vedený,krásný a pohodový pes. Rita,normálně netýkavka,se evidentně zamilovala a tak 22.3.2015 proběhlo bezproblémové krytí a 24.3.překrytí.

Brita získala tituly JCh.,a Ch.

01.05.2015 20:51
S Britou jsme v loňském roce navštívily pár výstav, se střídavým úspěchem. Podařilo se nám získat 2xCAJC a 7xCAC a díky tomu Brita získala tituly Český junior šampion 2014 a Český šampion 2015. Začaly jsme se věnovat i agility...samozřejmě,vzhledem k mému věku, se nezůčastňujeme žádných závodů ale...

Štěňata z vrhů A,B,C

01.05.2015 20:38
Asta se stala 8.5.2014 babičkou....Arita Mapero x Lexus Speed z Gipova...narodili se 4pejsci a dvě fenky. Doufám,že s některými se uvidím na nějaké akci. Z vrhu B jsou zatím uchovněné dvě fenky...předpokládám,že se o uchovnění pokusí ještě Betty,Berry a Bris Black. Budu jim držet palečky. Z vrhu C...

Aktualizace stránek

01.05.2015 20:34
Více jak rok jsem se nedostala k aktualizaci stránek,a tak se to teď pokusím postupně,ve zkratce napravit.

Všechna štěňátka jsou zadaná

22.01.2014 22:45
Ještě před narozením  byl o štěňátka velký zájem a proto se není čemu divit, že jsou všechna zadaná. Holčičče už její budoucí páníčci dali jméno  CARMEN DORA... jeden z kluků zůstane kousek od domova, tak ho možná občas uvidíme :-).    
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Novinky

Všechna štěňata jsou zadaná.

09.09.2012 15:50
Tak už je zamluvený i poslední pejsek Bax. Dnes nás opustili další dvě štěňátka, v týdnu a o víkendu půjdou další. Jako poslední nás opustí Bris Black někdy koncem září. Fenka jménem Brita u nás zůstane na trvalo a stane se tak parťačkou pro Astu, doufáme že ji v budoucnu také budeme moci...

Štěňátka nás pomalu opouštějí.

07.09.2012 14:14
Štěňátka pomalu odcházejí ke svým novým páníčkům. V neděli nás opustily  tři a první zprávy z jejich nových domovů jsou velmi pozitivní :-). Tento víkend odejdou další a my doufáme, že se také rychle zapojí do svých nových rodin :-). Štěňátka která tady ještě zůstávají jsou téměř celý...

Poslední volný pejsek !!!!!!!!!!!!!!!

30.08.2012 22:27
Chcete pejska od nás?   Tak neváhejte a kontaktujte nás, protože už je volný pouze jeden.

Štěňátka byla na očkování a čipování.

29.08.2012 21:35
V pondělí byla štěňátka u veterináře na očkování a čipování, všechna to zvládla velmi dobře a pár hodin po příjezdu domů už opět řádila :-).   Také jsme štěňátka začali seznamovat s přírodou, na zahradě si to hned zamilovala a vůbec se jim nechce domů. Vždy když je naháníme, že půjdou...

Pět týdnů a už je z nich demoliční četa :-)).

21.08.2012 22:05
Štěňatům v neděli bylo pět týdnů, mají přes tři kila a všichni přiběhnou na přivolání : "kluci, kluci". Jsou jak neřízené střely a všichni se před nimi musíme mít na pozoru jinat trhají a kousají úplně vše na co přijdou :-)). Příští týden je čeká čipování a očkování, jména už mají tak jde jen...

Už jen tři štěňata nezadaná!!!!

08.08.2012 22:29
V neděli budou štěňátkům čtyři týdny a už si spolu krásně hrají, učí se chodit čůrat na podložku a pít z misky. Všechna jsou moc šikovná a krásná tak se není čemu divit, že je o ně velký zájem. Jsou volní už jen tři pejsci, takže pokud máte zájem neváhejte a kontaktujte nás.

Štěňata rostou jako z vody.

28.07.2012 08:53
V necelých dvou týdnech už pomalu otevírají oči, snaží se stavit na nohy a začínají se jim pomalu odlepovat ouška. I když zatím hlavně spí a jedí tak už dávají mamince Astě pěkně zabrat, není se čemu divit deset štěňat je pěkná nálož :-)))). Fotky naleznete na stránkách: ...

Narodilo se deset štěňátek

18.07.2012 14:36
Dne 15.7.2012 se Astě narodilo deset štěňátek. Má čtyři holky a šest kluků. I přes dlouhý porod jsou všechna štěňátka v pořádku a mají se čile k světu. Asta se o ně vzorně stará je už zkušená matka takže jí to jde skvěle. Vzhledem k tomu, že je hodně štěňat již zamluveno tak případným zájemcům...

Březost potvrzena!!!!

11.06.2012 20:48
Dnes jsme byli s Astou na ultrazvuku a máme potvrzenou březost!!!! Podle veterináře čeká sedm štěňátek.   Doufáme, že vše proběhne hladce a v polovině července se Astě narodí minimálně sedm malých choďátek. Už se na ně moc těšíme :-).   Již nyní si můžete štěňátka rezervovat...

Budou štěňata?

03.06.2012 14:35
Koncem příštího týdne, bychom se měli dozvědět jestli bylo krytí úspěšné. Asta podstoupí vyšetření ultrazvukem a tak se dozvíme jestli čeká štěňátka.  
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>